fbpx

Zapraszamy do kolorowego świata Colorín Colorado, gdzie wszystko jest barwne i łatwe, ale zarazem ambitne i potrzebne.

Od września 2018r. w naszym Studiu Języków Obcych Profe Studio pojawi się nowa metoda nauki języka hiszpańskiego dla dzieci. Zapraszamy do kolorowego świata Colorín Colorado, gdzie wszystko jest barwne i łatwe, ale zarazem ambitne i potrzebne.

Z nami jest interesująco i bezpiecznie.

Uczymy

Uczymy dziecko przez pełne „zanurzenie w język”, czyli tak jak dziecko uczy się języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej.

inteligencja wielora 1300x528

Zalety

Jedną z największych zalet metody jest wykorzystywana w niej i skrupulatnie przestrzegana zasada spirali. Poniekąd wymuszamy na każdym prowadzącym powracanie do zagadnień, które były poruszane wcześniej. Ale nie tylko tych z ostatniej lekcji, lecz także tych sprzed kilku tygodni, a nawet miesięcy. Staramy się, aby to co zostało "przerobione" nie zostało szybko zapomniane.

Metody

Metoda Colorin Colorado wykorzystuje i skutecznie intensyfikuje serię metod, stosowanych także w innych naszych kursach dla różnych grup wiekowych.

  • METODA NATURALNA
  • METODA SPIRALNA
  • METODA KOMUNIKACYJNA
  • METODA POZYTYWNA
  • GARDNER FRIENDLY

Cel

Naszym celem jest nauczenie dziecka budowania wypowiedzi i zadawania pytań oraz spontanicznego reagowania w typowych sytuacjach życiowych. Nie dążymy do tego, by dziecko przyswoiło sobie maksymalnie dużą liczbę słów, gdyż same słowa nie tworzą myśli, ani zdań, tak jak słownik nie jest powieścią. Zależy nam, aby dziecko poznało słowa, z których będzie mogło tworzyć własne wypowiedzi. Więcej o metodzie Colorin Colorado dowiecie się ze strony internetowej: http://colorincolorado.pl/

Zapraszamy

Zapraszamy na wrześniowe bezpłatne lekcje pokazowe do naszego Studia Języków Obcych Profe Studio przy ul. Reymonta 36 w Radomsku wszystkie pociechy z rodzicami. Będzie wesoło, kolorowo i językowo :)

Można zapisać się do nas, korzystając z formularza dostępnego na stronie głównej profestudio, pisząc do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod jeden z numerów: 504 748 371 lub 514 646 443.

Polecamy pozostałe kursy z języka hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, angielskiego i szwedzkiego. Dla każdego, kto zapisze się do nas przed początkiem września 2018r. przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Odwiedzajcie naszą stronę www.profestudio.com i bądźcie na bierząco.

Image
Image
Image
Image