fbpx

Wielka Orkiestra Śwątecznej Pomocy organizuje Wielki Finał swojej akcji charytatywnej już po raz 27. Byliśmy z nimi jak co roku...

Dobro wraca – graliśmy bez focha!

W Radomsku podczas 27. Finału WOŚP pobiliśmy rekord – zebraliśmy blisko 160 tysięcy złotych. Profe Studio wraz z Fundacją Diabeciaki z Łodzi po raz kolejny wspierało Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na ulicach naszego miasta i powiatu kwestowało 214 wolontariuszy.

Dziękujemy za odwiedziny w naszej siedzibie i owocne rozmowy przy ciepłej czekoladzie oraz za spotkania przy Fotobudce. Cały dzień graliśmy i byliśmy po prostu ze sobą - z uśmiechem, pozytywnym nastawieniem i bez focha. W tym roku zbieraliśmy dla dzieci małych na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Główny sztab WOŚP podał, że deklarowana kwota pomocy 27. Finału Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy to: 92 143 798 zł. Pamiętajmy, że liczenie nadal trwa i podane sumy mogą ulec jeszcze zmianie.

Wielka Orkiestra Śwątecznej Pomocy organizuje Wielki Finał swojej akcji charytatywnej już po raz 27. Jesteśmy z nimi jak co roku.

13.01.2019 r. mogliście natknąć się na nas w dwóch punktach Radomska:

1. MDK w Radomsku - to tutaj odbywałą się przeważająca ilość wydarzeń organizowanych w związku z Finałem WOŚP - Profe Studio wspólnie z Fundacją Diabeciaki postanowiło zorganizować dla Was punkt edukacyjny dot. cukrzycy oraz mozliwość sfotografowania się w naszej fotobudce Szokfoto. Oczywiście ramki są ściśle związane z odbywającym się wydarzeniem. WOŚP-owa ramka na Waszym zdjęciu - bezcenna pamiątka.

2. Reymonta 36 w Radomsku - do siedziby naszego Studia Języków Obcych, Reklamy i Marketingu zapraszamy wszystkich wolontariuszy WOŚP na ciepłą herbatę, kawę, coś słodkiego i oczywiście możliwość rozgrzania się.

Pomaganie jest dziecinnie proste? - to zależy od nas. My wierzymy, że tak.

Image
Image
Image
Image