fbpx

W środę wieczorem po zajęciach językowych w Profe Studio rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny...

Przypominamy jak to było:

7.02.2020r. na fanpage Profe Studio (https://www.facebook.com/SzkolaJezykowaRadomsko/) oraz "Teddy Eddie Radomsko Profe Studio" (https://www.facebook.com/TeddyEddieRadomsko/) ogłosiliśmy konkurs plastyczny "Jak wyobrażasz sobie ferie misia Teddy Eddie" dla dzieci uczestniczące w zająciach języka angielskiego w naszym Studiu Języków Obcych Profe Studio.

Równolegle przeprowadziliśmy identyczny konkurs dla dzieci z grup języka hiszpańskiego metody Colorin Colorado "Jak wyobrażasz sobie ferie robotów".

O zwycięstwie decydowała ilość zdobytych pod rysunkiem polubień na fanpage. Głosowanie trwało do 14.02.2020r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 19.02.2020r. Zarówno poziom prac, jak i zaangażowanie głosujących przerosło nasze oczekiwania!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki:

W grupie Teddy Eddie:

I miejsce Dorotka K. - 578 głosów,
II miejsce Amelka Ł. - 520 głosów,
III miejsce Tymonek S. - 60 głosów.

W grupie Colorin Colorado:

I miejsce egzekwo Lena i Leon M. - po 52 głosy
II miejsce Iza W. - 19 głosów
III Adam S. - 16 głosów

Wręczenie nagród odbyło się w Profe Studio w Radomsku przy ul. Reymonta 36 w środę 19.02.2020 r po zajęciach z udziałem gości specjalnych?❤️

W przygotowaniu nagród wsparła nas firma Jump Planet, mieszcząca się w Radomsku przy ul. Krasickiego 67 (budynek "Majstra"), której bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie. Zapraszamy na stronę: http://jumpplanet.pl/radomsko/ oraz profil na facebooku: https://www.facebook.com/Jump-Planet-Radomsko-107613614000051/

Dziękujemy w imieniu zwycięzców wszystkim biorącym udział w głosowaniu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Zobaczcie sesję zdjęciową z tego fantastycznego dnia :) Najpierw odbyły się jedne zajęcia z Teddym, potem było wreczenie nagród, a następnie kolejne zajęcia!!! Teddy Eddie powiedział nam w tajemnicy, że świetnie się bawił z dziećmi i na pewno niedługo znowu nas odwiedzi :)

 

Image
Image
Image
Image