fbpx

Zakończyliśmy zbiórkę kocy, ręczników i pościeli dla dzieci z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej. Przedszkole nr 3 w Radomsku znacząco wsparło naszą akcję...

Zapraszamy dzieci w wieku 6 -11 lat na Magiczne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 15 grudnia w Studiu Języków Obcych, Reklamy i Marketingu „Profe Studio” w Radomsku, ul. Reymonta 36.

Profe Studio z Radomska przeprowadziło warsztaty dla uczniów PSP nr 2 w ramach „Szkolnych Dni Profilaktyki – Bezpieczny internet”.

„Profe Studio” z Radomska rozpoczęło współpracę ze Społeczną Akademią Nauk.

W sobotnie popołudnie, w powoli zapadającym zmroku w naszym Profe Studio rozpoczęło się najbardziej przerażające przyjęcie tego weekendu.

Zaczynając od puenty: prawidłowy zapis tego słowa to „Halloween”. Skąd się to wzięło? Od angielskiego zwrotu All Hallows’ Eve (czyli „Wigilia Wszystkich Świętych”).

27 października o godz. 16.00 rozpocznie się w Profe Studio w Radomsku Przyjęcie Helloweenowe dla dzieci!

Profe Studio wreszcie osiągnęło wizerunek finalny... prawie :)

Podczas remontu Profe Studio w Radomsku przy ul. Reymonta 36 robotnik utknął w ścianie. Na miejsce musiała przybyć pomoc!

Podczas, gdy Studio Jezyków Obcych wyleguje się na zasłużonych wakacjach, nasze Studio Reklamy i Marketingu "Profe Studio" nieustająco trwa na czatach. Na naszym blogu jest to pierwszy wpis tego typu i jak na złość dotyczy podwyżek w Google Maps.

Zapraszamy do kolorowego świata Colorín Colorado, gdzie wszystko jest barwne i łatwe, ale zarazem ambitne i potrzebne.

Uwaga! Rabat dla każdego, kto zapisze się na kurs językowy do Profe Studio w Radomsku!

Image
Image
Image
Image
Image