fbpx

Kurs przygotowujący do testu IELTS wyposaży Cię w umiejętności i wiedzę wymagane do uzyskania pozytywnego wyniku testu. Regularne ćwiczenia i rady naszego lektora zapewnią solidne przygotowanie do egzaminu.

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy na świecie test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego. Został opracowany przez światowej klasy ekspertów w tej dziedzinie i obejmuje wszystkie aspekty języka: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie.

Test odzwierciedla poziom praktycznych umiejętności z języka angielskiego niezbędny do nauki, pracy i życia w środowisku anglojęzycznym.

Studia i praca i za granicą
IELTS jest akceptowany przez ponad 10 000 instytucji w ponad 140 krajach, z czego aż 3000 w Stanach Zjednoczonych. Wśród nich znajdują się organizacje publiczne, placówki edukacyjne i firmy z sektora prywatnego.


Zdobywaj świat
W wielu krajach, w których głównym językiem komunikacji jest angielski, kandydaci na studia i do pracy muszą wykazać jego znajomość na wymaganym poziomie


Osiągaj więcej na miejscu
Test IELTS pozwoli Ci potwierdzić kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego i pomoże znaleźć lepszą pracę lub awansować we własnym kraju.


Chcesz wyjechać za granicę?
Wynik testu IELTS pomoże Ci spełnić wymagania służb imigracyjnych. Wiele urzędów imigracyjnych, które wymagają formalnego potwierdzenia znajomości języka angielskiego, akceptuje IELTS. 

Mamy wszystko aby przygotować Cię do testu IELTS !

Czego nauczysz się w trakcie kursu?
 ➡zapoznasz się z treścią i strukturą testu IELTS
 ➡pogłębisz swoją wiedzę oraz rozwiniesz umiejętności językowe sprawdzane na teście
 ➡ będziesz ćwiczyć pisanie i mówienie oraz nauczysz się kluczowego słownictwa i gramatyki.

 

Image
Image
Image
Image