fbpx

Podczas tegorocznych Dni Radomska oficjalnie ogłosiliśmy nową nazwę, logo i siedzibę naszego Studia...

Drugiego czerwca 2018 roku w trakcie obchodów Dni Radomska przy Parku Solidarności, wśród innych wystawców pojawił się namiot naszego Studia Języków Obcych, Reklamy i Marketingu "Profe Studio".

Był to dzień, gdy oficjalnie ogłosiliśmy nową nazwę, logo i siedzibę naszego Studia.

Tak, tak, pojawiła się nowa jakość w mieście - jakość, gdyż Profe Studio wyrasta z wieloletniego doświadczenia pracy na radomszczańskim rynku - jeśli chodzi o naukę języków obcych - oraz blisko 20 lat doświadczenia o zasięgu krajowym i międzynarodowym - jeśli chodzi o strony internetowe, reklamę i marketing.

Podczas Dni Radomska zainteresowanie naszym stoiskiem było ogromne i przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Za wszystkie miłe słowa skierowane pod naszym adresem, zainteresowanie oraz godziny rozmów szczerze dziękujemy.

Nasze Studio

Nasze Studio Języków Obcych, Reklamy i Marketingu "Profe Studio" mieści się przy ul Reymonta 36 w Radomsku. Na razie jeszcze nic tam nie ma, lada dzień rozpocznie się remont, którego zwieńczeniem będzie przywitanie nowego roku szkolnego na początku września.

To jednak nie wszystko - nie tylko szkołę tam znajdziecie. Nasza firma sięga dalej, żeby zapewnić mieszkańcom naszego miasta możliwie najbardziej kompleksową ofertę na najwyższym poziomie - pod adresem Reymonta 36 znajdziecie także Studio Reklamy i Marketingu "Profe Studio".

Jak to możliwe?

Jesteśmy firmą, w której połączyliśmy nasze 2 marki: Szkołę Językową "Sabes Que Studio" realizującą autorskie programy nauczania, oraz Agencję Reklamową "Gold Pixel Studio", od lat współpracującą z krajowymi i międzynarodowymi firmami. Jakość + doświadczenie + ogrrromna pasja = MISTRZOWSKIE POŁĄCZENIE! Od teraz jesteśmy PROFE STUDIO. Po prostu.

Szczegółową ofertę Studia Językowego oraz Studia Reklamy i Marketingu znajdziecie na naszej stronie internetowej www.profestudio.com, w zakładkach: Szkoła językowa i Agencja Reklamowa.

Śledźcie też na bieżąco naszego bloga: Profe blog, z którego dowiecie się co słychać u nas i w świecie języków oraz informatyki, reklamy i marketingu.

Na koniec zostawiliśmy sobie najlepsze: każdy, kto zapisze się do naszego Studia Języków Obcych "Profe Studio" przed końcem sierpnia otrzyma gratis pierwsze zajęcia, oraz 50% zniżki na drugą lekcję, niezależnie od poziomu i języka, który wybierze.

Jak można się do nas zapisać?

  • telefonicznie - pod nr tel. 504 748 371 lub 514 646 443
  • mailowo - pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • korzystając z formularza dostępnego na głównej stronie, w zakładce Szkoła językowa i w zakładce Kontakt

Każde zgłoszenie jest ważne, na każde odpowiemy. Nie ograniczamy Was w żaden sposób: ani ze względu na wiek ani z uwagi na poziom znajomości języka. Jedynie ilość wolnych miejsc może zaważyć o przyjęciu do naszego Studia.

Piszcie, dzwońcie, od września także przychodźcie!

Na zakończenie...

Na zakończenie - jeszcze raz: ZA DNI RADOMSKA WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy za Waszą obecność, rozmowę i miłe słowa. Mamy nadzieję, że spotkamy się na zajęciach w naszej szkole

Pamiętajcie tez o Fundacji Diabeciaki, Akademii Tańca i Sportu Mass Team. Razem możemy więcej!

Poniżej kilka zdjęć z minionych już Dni Radomska 2018. Bardzo dziękujemy portalowi http://radomsko.naszemiasto.pl/ za obfotografowanie nas (5 pierwszych zdjęć poniżej pochodzi z portalu http://radomsko.naszemiasto.pl/). Zajrzyjcie tam koniecznie: Tu znajdziecie artykuł o Dniach Radomska 2018

Image
Image
Image
Image