fbpx

Uwaga!!! Od 17 marca zajęcia w Profe Studio odbywają się normalnie - online!!!

Od 12 marca do 16 marca zajęcia w Profe Studio były zawieszone. Zmusiła nas do tego sytuacja, jednak już wiemy, że nie uda się jej opanować do końca marca.

W związku z zaistniałą sytuacją wdrożyliśmy system zajęć online, pozwalający prowadzić dalej zajęcia wg obowiązującego harmonogramu.

Szkoły publiczne realizują zajęcia normalnie - nie ma zatem powodu zatrzymywać się w lutym :) Naszym zdaniem nauka jest tak samo niezbędna jak jedzenie - skoro nie przestaliśmy się odżywiać, czemu mamy przestać się uczyć?

Szczegóły dotyczące platformy do nauki online, z której korzysta Profe Studio znajdą Państwo na stronie: https://profestudio.pl/profe-blog/blog/zajecia-online-instrukcja-zoom

Sytuacja jest dynamiczna i większość z Państwa zadaje pytania jak to ma wyglądać - dlatego nie chcemy przesyłać zadań do odrobienia do domu, żeby Państwo odrabiali lekcje z dziećmi. Nie na takie zajęcia się umawialiśmy, prawda? :)

Odpowiadając na te wątpliwości wprowadziliśmy zajęcia online przy użyciu platformy "ZOOM", dzięki której mamy kontakt z kursantem - lektor jest widziany w trakcie zajęć, zadania wykonywane są na udostępnionym uczniom ekranie w trakcie trwania zajęć, więc lektor może od razu reagować na prace, "Zoom" pozwala także prowadzić zajęcia grupowe i dzielić kursantów w mniejsze grupy do rozwiązania poszczególnych zadań.

Jednym zdaniem: kursanci widzą, słyszą i robią to, o co lektor poprosi w ramach omawianego programu zajęć, będąc cały czas pod jego nadzorem - czyli tak jak w czasie stacjonarnych zajęć. Jedyna różnica polega na tym, że nie stracą Państwo paliwa na dowożeniu dzieci do naszego Studia.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym sekretariatem: 661 717 483 lub lektorem prowadzącym zajęcia.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia, które nie odbyły się planowo zostaną odpracowane w terminach uzgodnionych z Państwem.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.

Image
Image
Image
Image