Uczymy języków - jesteśmy w tym dobrzy!
Image
Image

Cambridge English Qualifications

Image
Image

Egzaminy z angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277 -> sprawdź: www.clancity.pl  

Cambridge English Qualifications to egzaminy Cambridge English, dzięki którym nauczysz się angielskiego lepiej i bardziej efektywnie.

Myślisz o studiach za granicą, a może o dobrej pracy w międzynarodowej firmie? Łatwiej osiągniesz swój cel z certyfikatem Cambridge English.

Rozpocznij swoją

Podróż językową

Cambridge English Qualifications pozwalają uczyć (się) (uczniów) angielskiego bardziej efektywnie. Krok po kroku, wyznaczają jasny i możliwy do osiągnięcia cel językowy. Tworzymy testy dla dzieci oraz egzaminy dla nastolatków, studentów i dorosłych w języku ogólnym i biznesowym. Szkoła (językowa), która oferuje przygotowania do testów i egzaminów Cambridge English może uzyskać status Preparation Centre.
Image

RODZICE I DZIECI

Image
Bezpłatne materiały, ćwiczenia i gry dla dzieci, porady oraz newsletter dla rodziców - sprawdź z dzieckiem, ile potrafi i jak Twoje dziecko może zdobyć swój pierwszy międzynarodowy certyfikat językowy. Wspólna nauka angielskiego poprzez przygotowania do testów Cambridge English dla najmłodszych w oparciu o materiały Cambridge English dla dzieci i rodziców może być naprawdę fascynującą podróżą językową.

O wiele więcej niż egzamin

Image
Przygotowując się do egzaminu Cambridge English uczysz się praktycznego języka - przekonaj się, że z certyfikatem Cambridge English możesz osiągnąć więcej. Cambridge English Qualifications pozwalają nie tylko ocenić poziom zaawansowania znajomości języka i uzyskać znany na całym świecie certyfikat z angielskiego, ale również wyróżnić swoje CV i zdobyć wymarzoną pracę lub łatwiej dostać się na studia.

Znajdź egzamin odpowiedni dla siebie

Image
Rozwiąż szybki, darmowy test i dowiedz sie jaki jest Twój poziom angielskiego i która Cambridge English Qualification będzie dla Ciebie odpowiednia.
Bez względu na jakim jesteś poziomie, po rozwiązaniu testu otrzymasz wskazówki do dalszej nauki.

Egzaminy TELC

Certyfikaty z języków: hiszpańskiego, angielskiego, francuskiego, rosyjskiego – sprawne posługiwanie się językiem obcym w codziennych sytuacjach.

Pracujemy wyłącznie na autoryzowanych materiałach egzaminacyjnych. Nieodłączna częścią kursu są egzaminy próbne.

W Szkole Językowej „Profe Studio” przygotujemy Państwa do każdego poziomu znajomości języka obcego.

Image
ZADZWOŃ : 504 748 371 lub 514 646 443
NAPISZ: biuro@profestudio.pl
PRZYJDŹ: RADOMSKO, ul. Reymonta 36 Szkoła Językowa Profe Studio
Image

Newsletter

Subscribe our newsletter
to get latest updates

Image