Uczymy języków - jesteśmy w tym dobrzy!
Image

Kurs przygotowawczy do egzaminu Dele

DELE, czyli Diplomas de Español como Lengua Extranjera, są to dyplomy potwierdzające znajomość języka hiszpańskiego na poziomach od A1 do C2. Egzaminy są przygotowywane i sprawdzane przez Instytut Cervantesa, który w imieniu Ministerstwa Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii ma prawo wystawiać dyplomy osobom, które zdały egzamin na danym poziomie. Jest istotne, że ważność tego dyplomu nie upływa z czasem i możesz używać go dożywotnio, jako symbolu Twojej znajomości języka.

O biegłej znajomości języka możemy mówić kiedy mamy bardzo dobrze opanowany poziom B2. Poziom C1 jak i C2 wymaga dodatkowo znajomości bardziej skomplikowanego słownictwa, wielu idiomów i bezproblemowego zrozumienia i powiedzenia najbardziej złożonych wypowiedzi. Aby zdać DELE C2 na prawdę należy znać język na poziomie native speakera. Co więcej, nawet ludzie z krajów hiszpańskojęzycznych mają często problemy z rozwiązaniem zadań z DELE C2. Zresztą, tak samo jak my, Polacy, często zastanawiamy się jak coś napisać.

W Polsce egzaminy DELE przeprowadza Instytut Cervantesa.

Dwa główne ośrodki są w Warszawie i Krakowie. Na stronie instytutu możecie sprawdzić terminy oraz ceny egzaminów. Możecie także zapisać się na kurs przygotowujący do konkretnego egzaminu. W Instytucie Cervantesa jest także biblioteka, gdzie możecie wypożyczać książki w języku hiszpańskim.

Umiejętności zdobyte podczas zajęć w „Profe Studio” wpływają pozytywnie na rozwój młodego człowieka. Po ukończeniu kursu uczniowie otrzymują specjalny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

Image
Język angielski

Język angielski

Język hiszpański

Język hiszpański

Język francuski

Język francuski

Język Polski

Język Polski

Język Chiński

Język Chiński

cta-logo

Cambridge English Qualifications

Dowiedz się więcej na temat egzaminów Cambridge!

Jakie są zalety certyfikatu DELE - czyli co zyskujesz?

Zaletą certyfikatu jest to, że możecie wpisać go sobie do CV. Posiadając certyfikat o wiele lepiej wyglądać będzie jeśli wpiszecie np. "DELE B1" lub "DELE C1", niż "hiszpański dobry" lub "hiszpański zaawansowany". Dla każdego poziom "dobry" czy "zaawansowany" może oznaczać co innego, a DELE oceniane są tak samo na całym świecie. Innym plusem jest to, że certyfikaty nie mają terminu ważności. Zapisanie się na egzamin językowy motywuje.! Nie czekajcie, tylko zapisujcie się na kurs przugotowywyjący do egzaminu Dele.

Dzięki temu będziecie cały czas o tym pamiętać i swój wolny czas poświęcicie na naukę języka. Jeśli się nie zapiszecie, to naukę języka zawsze będziecie mogli odłożyć na później. Jeśli jesteście zapisani, to zbliżający się termin będzie motywatorem do nauki. Mając certyfikat językowy możecie także studiować na zagranicznych uczelniach.

Uczelnie w różnych krajach mają zazwyczaj w specyfikacji wymienione, jaki certyfikat minimum powinien posiadać student z zagranicy.
Przygotujemy cię do oficjalnego egzaminu DELE (dyplom z języka hiszpańskiego jako języka obcego). Nasi lektorzy przeszli szkolenie w zakresie przygotowania do egzaminu.
Jeśli interesuje Państwa cena kursu zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem:
Masz pytania?
Wystarczy skontaktować się
z nami:
+48 504 748 371
+48 514 646 443
biuro@profestudio.pl
KONTAKT
ZADZWOŃ : 504 748 371 lub 514 646 443
NAPISZ: biuro@profestudio.pl
PRZYJDŹ: RADOMSKO, ul. Reymonta 36 Szkoła Językowa Profe Studio
Image

Newsletter

Subscribe our newsletter
to get latest updates

Image