O naszym Profe Studio

ZADZWOŃ : 504 748 371 lub 514 646 443 lub NAPISZ: biuro@profestudio.com
lub PRZYJDŹ: RADOMSKO, ul. Reymonta 36

 • Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych języków: hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, angielskiego, szwedzkiego na wszystkich poziomach nauczania. Jako jedyni w mieście mamy uprawnienia do uczenia dzieci naturalną metodą "Colorin Colorado". Pomagamy uczniom z problemami w pokonywaniu ich w procesie edukacji. Zarówno zajęcia kompensacyjne jak i językowe prowadzone są przez nauczycieli i lektorów z wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym długą listą certyfikatów.

  Dowiedz się więcej

  Zapraszamy na nasz profil fb:
  www.facebook.com/SzkolaJezykowaRadomsko

 • Jako agencja reklamowa specjalizujemy się w tworzeniu projektów dla reklamy, druku, identyfikacji wizualnej, rebrandingu... Kreujemy kampanie marketingowe. Od blisko 20 lat tworzymy strony i sklepy internetowe. Oferujemy kampanie SEM i SEO i... całą resztę.

  Dowiedz się więcej

  Zapraszamy na nasz profil fb:
  www.facebook.com/goldpixelstudio 

 • Fotobudka SZOKFOTO to przenośna budka fotograficzna, dzięki której każda impreza, event, wesele, czy dowolna inna okazja nabierze wyjątkowego charakteru. Dzięki zabawnym dodatkom do przebrania nawet najbardziej nudna impreza zmieni się w świetną zabawę. Doskonale nadaje się do promowania wizerunku firmy!

  Zapraszamy na naszą stronę i profil fb:
  www.szokfoto.pl   /   www.facebook.com/fotobudkaszokfoto 

Co powstanie, gdy połączymy dwie pasje? Pasjans czy Pasjonaci?

504 748 371 / 514 646 443
biuro@profestudio.com

Profe Studio powstało z pasji i doświadczenia. Witamy w Studiu Języków Obcych, Reklamy i Marketingu! Pokolorujemy Twój Świat!

ZOBACZCIE NASZĄ OFERTĘ!