Uczymy języków - jesteśmy w tym dobrzy!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Dlaczego warto zapisać się do „Profe Studio”?

Jeżeli od jakiegoś czasu zastanawiają się Państwo nad rozpoczęciem nauki języka obcego, ale z niewyjaśnionych przyczyn wciąż brak Państwu motywacji lub wolnego czasu – to znak, że przyszła pora na „Profe Studio”… A może chcą Państwo zainwestować w przyszłość swoją lub swojego dziecka i zapisać je do szkoły językowej gwarantującej pewną, skuteczną i efektywną naukę – to najwyższa pora, żeby przyjść do „Profe Studio”!

W Studiu Języków Obcych „Profe Studio” w Radomsku gwarantujemy doskonałe warunki do nauki. „Profe Studio” to miejsce pełne życia, założone przez ludzi przepełnionych pasją nauczania i zamiłowaniem do języków – rodzimego i obcych. To oddanie przejawia się w codziennej pracy edukacyjnej, której efekty niosą ze sobą w świat kolejne pokolenia naszych kursantów szerząc i utrwalając światowy poziom i jakość nauczania kultywowaną od lat w „Profe Studio”.

Jakie są zalety nauki
w „Profe Studio”
- czyli co zyskujesz?

Zajęcia w szkole językowej „Profe Studio” odbywają się w grupach liczących maksymalnie 10 osób (zwykle jest 6 – 8). W takiej grupie lektor może skoncentrować się na każdym kursancie z osobna, aby w razie potrzeby wychwycić odpowiednio wcześnie niejasności i wspólnie z kursantem wypracować najlepszą metodę przełamania bariery językowej. Kładziemy ogromny nacisk na praktyczne wykorzystanie języka, dzięki czemu zdobędą Państwo umiejętność swobodnego porozumiewania się w danym języku, płynnego pisania i czytania, rozumienia tekstu mówionego i odtwarzanego.
Dzięki kursom w „Profe Studio” zyskają Państwo pewność siebie niezbędną do przełamania bariery językowej.

Nauczyliśmy ponad750osób

  • 2003
  •  
  • 2023


Tak, to prawda... to już 20 lat. Tyle czasu męczymy się z Wami i wstyd to mówić, ale zamierzamy kolejne 20.
Lata 2003 - 2024

Lata 2003 - 2024

Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym nauka języków obcych jest pasją i powołaniem - Profe Studio jest takim miejscem. Tu doświadczenie łączy się z nowoczesnymi metodami nauczania.
Poznaj naszą ofertę
Witamy w Studiu Języków Obcych

Witamy w Studiu Języków Obcych

Od lat uczymy w Radomsku języków obcych dzieci, młodzież i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo język: hiszpański, angielski, francuski i wiele innych...
W tym roku poszerzyliśmy ofertę także o tradycyjny chiński.
Skontaktuj się z nami

Oferujemy kursy językowe dla każdego

Image
bądźmy w kontakcie
Image

Wiemy w jaki sposób osiągnąć najlepsze długofalowe efekty w nauce języków obcych.

Duży nacisk kładziemy na zastosowanie języka w praktyce. Nie ograniczamy dostępu do zajęć.
Image

Jak prowadzimy zajęcia?

Zajęcia prowadzone w „Profe Studio” mają niewiele wspólnego z klasycznymi lekcjami w szkole. Zajęcia odbywają się w systemie 60-ciominutowym. Uczestnicząc w kursie językowym w naszym Studiu Języków Obcych mogą Państwo brać udział w warsztatach lingwistycznych lub spotkać na indywidualnych konsultacjach z nauczycielem prowadzącym. Mogą Państwo także zweryfikować swój poziom i poczynione postępy u naszych pozostałych lektorów. Terminy takich konsultacji ustalane są zawsze indywidualnie.

Nauka w „Profe Studio” jest przyjemnością ubraną w niebywałe efekty, a podobno nie ma lepszej motywacji do pracy i dalszej nauki niż zadowolony uczeń.

Nie czekaj na „święte nigdy”! Zainwestuj w siebie i dołącz do grona zadowolonych kursantów naszej szkoły.

Image

Newsletter

Subscribe our newsletter
to get latest updates

Image