fbpx

O Profe Studio

Dlaczego warto zapisać się do „Profe Studio” na kurs języka obcego?

Jeżeli od jakiegoś czasu zastanawiają się Państwo nad rozpoczęciem nauki języka obcego, ale z niewyjaśnionych przyczyn wciąż brak Państwu motywacji lub wolnego czasu – to znak, że przyszła pora na „Profe Studio”… A może chcą Państwo zainwestować w przyszłość swoją lub swojego dziecka i zapisać je do szkoły językowej gwarantującej pewną, skuteczną i efektywną naukę – to najwyższa pora, żeby przyjść do „Profe Studio”!

W Studiu Języków Obcych „Profe Studio” w Radomsku gwarantujemy doskonałe warunki do nauki. „Profe Studio” to miejsce pełne życia, założone przez ludzi przepełnionych pasją nauczania i zamiłowaniem do języków – rodzimego i obcych. To oddanie przejawia się w codziennej pracy edukacyjnej, której efekty niosą ze sobą w świat kolejne pokolenia naszych kursantów szerząc i utrwalając światowy poziom i jakość nauczania kultywowaną od lat w „Profe Studio”.

Koncentrujemy się na rozwijaniu praktycznych umiejętności w posługiwaniu się językiem obcym. Pod opieką naszych lektorów rozwiną Państwo umiejętności mówienia, pisania, słuchania ze zrozumieniem oraz czytania. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kursów języków obcych, wykorzystując wypracowane i sprawdzone przez lata metody nauczania.

Oferujemy kursy językowe dla każdego wieku

W szkole językowej „Profe Studio” kursy językowe przygotowaliśmy w oparciu o autorskie metody nauczania, wypracowane przez blisko 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych. Wiemy w jaki sposób osiągnąć najlepsze długofalowe efekty w nauce języków obcych. W efekcie opracowaliśmy programy pozwalające w czterokrotnie krótszym czasie* opanować materiał i zakres słów niezbędnych do swobodnego posługiwania się językiem obcym.

(*w porównaniu do standardowych metod nauczania.)

Duży nacisk kładziemy na zastosowanie języka w praktyce. Nie ograniczamy dostępu do zajęć.

Zajęcia kierujemy do:

- dzieci,
- młodzież,
- osoby dorosłe w każdym wieku.

UWAGA!!! Istnieje możliwość dołączenia do grup w trakcie trwania kursu – Szczegóły >

Sprawdź koniecznie rodzaje kursów i wybierz najlepszy dla siebie!

ZADZWOŃ : 661 717 483 lub 514 646 443
NAPISZ: biuro@profestudio.com
PRZYJDŹ: RADOMSKO, ul. Reymonta 36 Szkoła Językowa Profe Studio

ZADZWOŃ : 661 717 483 lub 514 646 443
NAPISZ: biuro@profestudio.com
PRZYJDŹ: RADOMSKO, ul. Reymonta 36 Szkoła Językowa Profe Studio

Jakie są zalety nauki w „Profe Studio” - czyli co zyskujesz?

Zajęcia w szkole językowej „Profe Studio” odbywają się w grupach liczących maksymalnie 10 osób (zwykle jest 6 – 8). W takiej grupie lektor może skoncentrować się na każdym kursancie z osobna, aby w razie potrzeby wychwycić odpowiednio wcześnie niejasności i wspólnie z kursantem wypracować najlepszą metodę przełamania bariery językowej. Kładziemy ogromny nacisk na praktyczne wykorzystanie języka, dzięki czemu zdobędą Państwo umiejętność swobodnego porozumiewania się w danym języku, płynnego pisania i czytania, rozumienia tekstu mówionego i odtwarzanego.
Dzięki kursom w „Profe Studio” zyskają Państwo pewność siebie niezbędną do przełamania bariery językowej.

Jak prowadzimy zajęcia?

Zajęcia prowadzone w „Profe Studio” mają niewiele wspólnego z klasycznymi lekcjami w szkole. Zajęcia odbywają się w systemie 60-ciominutowym. Uczestnicząc w kursie językowym w naszym Studiu Języków Obcych mogą Państwo brać udział w warsztatach lingwistycznych lub spotkać na indywidualnych konsultacjach z nauczycielem prowadzącym. Mogą Państwo także zweryfikować swój poziom i poczynione postępy u naszych pozostałych lektorów. Terminy takich konsultacji ustalane są zawsze indywidualnie.

Nauka w „Profe Studio” jest przyjemnością ubraną w niebywałe efekty, a podobno nie ma lepszej motywacji do pracy i dalszej nauki niż zadowolony uczeń.

Nie czekaj na „święte nigdy”! Zainwestuj w siebie i dołącz do grona zadowolonych kursantów naszej szkoły.

Warto skorzystać z szerokiej oferty „Profe Studio”, dzięki której przełamią Państwo wszelkie bariery językowe.

Image

Nasza oferta:

Rodzaje kursów:

Image
Image
Image