fbpx

Kursy języka angielskiego

Dlaczego warto skorzystać z kursów języka angielskiego w „Profe Studio”?

Moja dziewięcioletnia córka powiedziała kiedyś, że warto uczyć się języka angielskiego, ponieważ wszyscy go znają. Nie potrafiła doprecyzować kim są „wszyscy”, twierdząc po prostu, że to cały świat. Jej przekonanie odpowiada przekonaniu większości Polaków na temat powszechności języka angielskiego na świecie, a tymczasem jest dopiero („aż”) 3 najpopularniejszym językiem na świecie (zaraz po mandaryńskim i hiszpańskim). Ponad 850 milionów osób używa języka angielskiego jako ojczystego lub kolejnego – jest oficjalnym językiem w 67 krajach i 27 regionach na świecie. Prawdopodobnie z tego powodu potocznie uznaje się go za język uniwersalny, a moja córka twierdzi, że „znają go wszyscy”. Dzieje się tak również dlatego, że język angielski cechuje prosta gramatyka i ogromna ilość słów. Przyjmuje się, że przeciętny Anglik w ciągu całego życia korzysta z ok. 15000 słów.

Język angielski Profe Studio

W Studiu Języków Obcych „Profe Studio” w Radomsku opracowaliśmy autorską metodę nauki słówek, z której skorzystały już dziesiątki osób, a dzięki której problem z nauką słówek znika raz na zawsze. Nie chodzi tylko o zapamiętanie (lub niezapominanie) lecz także zastosowanie poznanych słów w praktyce. Gdy dołożymy do tego mowę potoczną (w tym phrasal verbs oraz idiomy) powstanie pokaźny węzeł gordyjski – bez obaw, pokażemy jak go rozwiązać ?

W naszej szkole językowej kładziemy ogromny nacisk na wykorzystanie języka angielskiego w praktyce, więc zamiast „wałkować” w kółko nudne przykłady zaczną Państwo czytać i słuchać ze zrozumieniem, poprawnie pisać po angielsku oraz, co naszym zdaniem jest najważniejsze, swobodnie i płynnie porozumiewać się w tym języku.

W Szkole Językowej „Profe Studio” nauczymy Państwa języka angielskiego. Nasi lektorzy przygotują Państwa do każdego poziomu  znajomości języka angielskiego.

Zapraszamy do „Profe Studio”, na ul. Reymonta 36 w Radomsku – przekonaj się osobiście jak łatwo i przyjemnie można nauczyć się języka angielskiego w naszym Studiu Języków Obcych.

Wykorzystaj zdobytą w „Profe Studio” wiedzę w życiu prywatnym i zawodowym i poczuj, jak to jest żyć bez ograniczeń komunikacyjnych. (Od teraz nie tylko Ty zrozumiesz innych, ale inni też będą mogli zrozumieć Ciebie).

Image

Komu przyda się ten kurs?

Nasze kursy kierujemy do wszystkich, którzy chcą lub potrzebują nauczyć się języka angielskiego.

Oferujemy zajęcia dla:

- dzieci (Teddy Eddie)

- młodzież

- dorośli

Kursy języka angielskiego prowadzimy na kilku poziomach:

- początkujący

- średnio zaawansowany

- zaawansowany

UWAGA!!! Istnieje możliwość dołączenia do grup dzieci w trakcie trwania kursu metodą Teddy Eddie.

Doświadczenie oraz lata nauczania języka angielskiego przyniosły nam wielu zadowolonych kursantów. Dołącz do tej licznej grupy.

Jakie są zalety kursów języka angielskiego w „Profe Studio” - czyli co zyskujesz?

W „Profe Studio” kursy odbywają się w maksymalnie 10-cioosobowych grupach (zwykle 6-8 osób), dzięki czemu będą mieli Państwo szansę komunikować się z innymi uczestnikami kursu po angielsku przełamując barierę językową. „Profe Studio” jako jedyna szkoła językowa w Radomsku jest Akredytowanym Centrum metody Teddy Eddie – metody nauki języka angielskiego stworzonej dla dzieci od 2 roku życia (więcej o metodzie >tutaj<). Podczas kursów dla młodzieży i dorosłych nasi lektorzy zwracają szczególną uwagę na zastosowanie języka angielskiego w praktyce, ćwicząc wymowę, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, poprawną pisownię oraz konwersację. Przygotowanie do egzaminów szkolnych lub certyfikatów odbywa się w oparciu o programy i podręczniki zgodne z wytycznymi ośrodków egzaminacyjnych, oraz autorskie projekty nauczania. Celem przyświecającym nam w „Profe Studio” jest skuteczność nauczania oraz osiągane przez kursantów efekty.

Wstąp do „Profe Studio” na zajęcia języka angielskiego – dołącz do nas i podbij świat!

Sprawdź koniecznie rodzaje kursów i wybierz najlepszy dla siebie!

Image

Nasza oferta:

Rodzaje kursów:

Image
Image
Image

Język hiszpański

Image

Dzieci

Colorin Colorado

Image

Młodzież

Wszystkie poziomy

Image

Dorośli

Wszystkie poziomy

Image

Tłumaczenia

Zwyczajne i przysięgłe

Język angielski

Image

Dzieci

Teddy Eddie

Image

Młodzież

Wszystkie poziomy

Image

Dorośli

Wszystkie poziomy

Image

Tłumaczenia

Zwyczajne i przysięgłe

Język rosyjski

Image

Dzieci

Nauka metodą naturalną

Image

Młodzież

Wszystkie poziomy

Image

Dorośli

Wszystkie poziomy

Image

Tłumaczenia

Zwyczajne i przysięgłe

Język francuski

Image

Dzieci

Nauka metodą naturalną

Image

Młodzież

Wszystkie poziomy

Image

Dorośli

Wszystkie poziomy

Image

Tłumaczenia

Zwyczajne i przysięgłe

Język polski i wyrównywanie braków edukacyjnych

Image

Edukacja wczesnoszkolna

Pełne spektrum dostosowania

Image

Wyrównywanie braków

Wszystkie klasy

Image

Przygotowanie do egzaminów

Każdy rodzaj egzaminu

Image

Kursy dla obcokrajowców

Wszystkie poziomy