Uczymy języków - jesteśmy w tym dobrzy!
Image
Image

Kursy językowe dla dzieci: 3 - 13 lat

W „Profe Studio” oferujemy kursy językowe dla dzieci już od 2 roku życia. Dlaczego tak wcześnie? Nauka języków obcych wpływa na ogólny rozwój dziecka, wzmacnia i rozwija komunikatywność, wspomaga i kształtuje rozwój językowy dziecka, a gdy uwzględnimy krótki czas trwania zajęć, to okazuje się, że im wcześniej rozpoczniemy tym lepiej.

Obszerny materiał na ten temat znajdą Państwo na stronie: www.edubears.pl/kiedy-zaczac/

Zapraszamy do lektury. Wnioski nasuwają się same – jeśli tylko istnieje taka możliwość warto uczyć dzieci języków obcych od najmłodszych lat.

Dla najmłodszych dzieci, rozpoczynających przygodę z językiem obcym polecamy wybór ambitnej ścieżki edukacyjnej: Teddy Eddie -> Savvy Ed -> Cambridge

Jeżeli zdecydowali się Państwo na dołączenie do naszego Studia gdy Maleństwo jest już w szkole podstawowej, nic straconego: dla Państwa mamy równie atrakcyjną ścieżkę edukacyjną opartą na programie Pearson, dzięki której Państwa dziecko przejdzie przez wszystkie poziomy znajomości językowej, aż po poziom zaawansowany.

Komu przyda się ten kurs?

Tak naprawdę wszystkim dzieciom. Jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu: „Czy nauka języka obcego może zaszkodzić?”, w którym dr Marta Kotarba odpowiada na to pytanie.

Umiejętności zdobyte podczas zajęć w „Profe Studio” wpływają pozytywnie na rozwój dziecka. Po ukończeniu kursu uczniowie otrzymują specjalny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

Image
Język angielski

Język angielski

Język hiszpański

Język hiszpański

Język francuski

Język francuski

Język Polski

Język Polski

Język Chiński

Język Chiński

cta-logo

Cambridge English Qualifications

Dowiedz się więcej na temat egzaminów Cambridge!

Jakie są zalety kursów dla dzieci w „Profe Studio” - czyli co zyskują dzieci?

Kursy językowe dla dzieci kierujemy do wszystkich dzieci od 2 do 11 roku życia. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kursy prowadzone metodą Teddy Eddie i Savvy Ed (j. angielski) oraz autorskimi metodami przygotowującymi do certyfikatów z języka: hiszpańskiego, angielskiego, francuskiego czy a od tego roku także chińskiego. Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy na autorskie programy nauczania, przynoszące niezwykłe efekty, dzięki którym nawet bardzo słabi uczniowie przestają mieć problemy z językiem obcym i zaczynają go kochać, a choć wymaga to pracy i zaangażowania samego ucznia, wspieramy kursanta w realizacji programu na każdym etapie edukacyjnym.
Jeśli interesuje Państwa cena kursu zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem:
Masz pytania?
Wystarczy skontaktować się
z nami:
+48 504 748 371
+48 514 646 443
biuro@profestudio.pl
KONTAKT
ZADZWOŃ : 504 748 371 lub 514 646 443
NAPISZ: biuro@profestudio.pl
PRZYJDŹ: RADOMSKO, ul. Reymonta 36 Szkoła Językowa Profe Studio
Image

Newsletter

Subscribe our newsletter
to get latest updates

Image