Uczymy języków - jesteśmy w tym dobrzy!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Dlaczego warto zapisać się do „Profe Studio”?

Jeżeli od jakiegoś czasu zastanawiają się Państwo nad rozpoczęciem nauki języka obcego, ale z niewyjaśnionych przyczyn wciąż brak Państwu motywacji lub wolnego czasu – to znak, że przyszła pora na „Profe Studio”… A może chcą Państwo zainwestować w przyszłość swoją lub swojego dziecka i zapisać je do szkoły językowej gwarantującej pewną, skuteczną i efektywną naukę – to najwyższa pora, żeby przyjść do „Profe Studio”!

W Studiu Języków Obcych „Profe Studio” w Radomsku gwarantujemy doskonałe warunki do nauki. „Profe Studio” to miejsce pełne życia, założone przez ludzi przepełnionych pasją nauczania i zamiłowaniem do języków – rodzimego i obcych. To oddanie przejawia się w codziennej pracy edukacyjnej, której efekty niosą ze sobą w świat kolejne pokolenia naszych kursantów szerząc i utrwalając światowy poziom i jakość nauczania kultywowaną od lat w „Profe Studio”.

Jakie są zalety nauki
w „Profe Studio”
- czyli co zyskujesz?

Zajęcia w szkole językowej „Profe Studio” odbywają się w grupach liczących maksymalnie 10 osób (zwykle jest 6 – 8). W takiej grupie lektor może skoncentrować się na każdym kursancie z osobna, aby w razie potrzeby wychwycić odpowiednio wcześnie niejasności i wspólnie z kursantem wypracować najlepszą metodę przełamania bariery językowej. Kładziemy ogromny nacisk na praktyczne wykorzystanie języka, dzięki czemu zdobędą Państwo umiejętność swobodnego porozumiewania się w danym języku, płynnego pisania i czytania, rozumienia tekstu mówionego i odtwarzanego.
Dzięki kursom w „Profe Studio” zyskają Państwo pewność siebie niezbędną do przełamania bariery językowej.

Nauczyliśmy ponad750osób

  • 2003
  •  
  • 2023


Tak, to prawda... to już 20 lat. Tyle czasu męczymy się z Wami i wstyd to mówić, ale zamierzamy kolejne 20.
Lata 2003 - 2024

Lata 2003 - 2024

Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym nauka języków obcych jest pasją i powołaniem - Profe Studio jest takim miejscem. Tu doświadczenie łączy się z nowoczesnymi metodami nauczania.
Poznaj naszą ofertę
Witamy w Studiu Języków Obcych

Witamy w Studiu Języków Obcych

Od lat uczymy w Radomsku języków obcych dzieci, młodzież i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo język: hiszpański, angielski, francuski i wiele innych...
W tym roku poszerzyliśmy ofertę także o tradycyjny chiński.
Skontaktuj się z nami

Oferujemy kursy językowe dla każdego

Image
bądźmy w kontakcie
Image

Wiemy w jaki sposób osiągnąć najlepsze długofalowe efekty w nauce języków obcych.

Duży nacisk kładziemy na zastosowanie języka w praktyce. Nie ograniczamy dostępu do zajęć.
Image

Jak prowadzimy zajęcia?

Zajęcia prowadzone w „Profe Studio” mają niewiele wspólnego z klasycznymi lekcjami w szkole. Zajęcia odbywają się w systemie 60-ciominutowym. Uczestnicząc w kursie językowym w naszym Studiu Języków Obcych mogą Państwo brać udział w warsztatach lingwistycznych lub spotkać na indywidualnych konsultacjach z nauczycielem prowadzącym. Mogą Państwo także zweryfikować swój poziom i poczynione postępy u naszych pozostałych lektorów. Terminy takich konsultacji ustalane są zawsze indywidualnie.

Nauka w „Profe Studio” jest przyjemnością ubraną w niebywałe efekty, a podobno nie ma lepszej motywacji do pracy i dalszej nauki niż zadowolony uczeń.

Nie czekaj na „święte nigdy”! Zainwestuj w siebie i dołącz do grona zadowolonych kursantów naszej szkoły.

Image

Newsletter

Subscribe our newsletter
to get latest updates

Image